PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nikola992  |   |  21.11.2017. 11:05

Gledam po Evropi kako se spremaju ski centri, i ono što sam primetio je da oni već sada počinju da tabaju, malo prirodni malo veštak i prave odličnu podlogu. Super je što su počeli osnežavanje i na kopu ali ako ostave ovako bez tabanja dovoljno je par dana sa temperaturom u plusu i visina snežnog pokrivača se znatno smanjuje. Ne mora to biti perfektno tabanje dovoljno je samo jednom da prođu ove staze gde rade topovi sada.

2+3 = (malim slovima)