PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  21.11.2017. 10:39

Sanja i Brane verovatno si mislio na Mali Karaman a ne Karaman. Svi smo se obradovali kada smo videli da je odmah pusteno osnezavanje i na malom karamanu sto se nije desavalo proteklih godina,gde su mnogi i pohvalili rad SS-a Ali su se izgleda nesto preracunali da nemogu stici da ga pripreme za opening pa su prestali sa osnezavanjem.. Neznam mozda gresim ali predpostavljam da je to..

2+3 = (malim slovima)