PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

freerider  |   |  20.11.2017. 22:53

Izgleda da neki ljudi nisu svesni da je Kopaonik planina :)

To sto je prognozirano za Beograd da ce biti 15c ne znaci da ce i na Kopaoniku toliko biti :D

Prognoza za osnezavanje je odlicna, preko noci minus a dnevna maksimalna temperatura +4c sto nije uopste strasno, uostalom pogledajte:

https://goo.gl/nBZWWy

Vreme za opening slicno kao i prosle godine a tada je bilo odlicno, staze drzale super bez obzira na temperature.

2+3 = (malim slovima)