infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
freerider |
|
20.11.2017. 22:53
Izgleda da neki ljudi nisu svesni da je Kopaonik planina :)To sto je prognozirano za Beograd da ce biti 15c ne znaci da ce i na Kopaoniku toliko biti :DPrognoza za osnezavanje je odlicna, preko noci minus a dnevna maksimalna temperatura +4c sto nije uopste strasno, uostalom pogledajte:https://goo.gl/nBZWWyVreme za opening slicno kao i prosle godine a tada je bilo odlicno, staze drzale super bez obzira na temperature.
2+3 = (malim slovima)