PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

GoranSU  |   |  19.11.2017. 23:48

Mislim da topovi rade. Slika-kamera "Pancic cetvorosed polazna st." tj centar. Desno od cetvoroseda se vidi top koji radi,svetli,baca vestak.. bice to sve ok.. pozdrav svim infokopovcima..

2+3 = (malim slovima)