PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  18.11.2017. 23:39

Ljudi bre sta vam je. Pa treba da znate da nece biti osnezavanja dok se nestvore uslovi za to. A jedini uslov je temperatura vazduha i vlaznost vazduha. Do sada nije bilo uslova,a od sada videcemo. Jedno je skoro sigurno,a to je da nece biti skijanja od 7. Decembra.. Nazalost

2+3 = (malim slovima)