PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

freerider  |   |  14.11.2017. 10:48

Steta sto se ovaj prosli sneg istopio, za malo pa bi opstao da na njega padne novi. Ovaj novi nalet slabo snega donosi, nadamo se novom snegu sledece nedelje.

A uskoro ako temperature dozvole krece i osnezavanje a za tri nedelje i ski opening :)

2+3 = (malim slovima)