PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Milenkoo  |   |  06.11.2017. 15:00

Pozdrav ljudi, da li mi neko moze vec sada predloziti gde da rezervisem/ platim samo jedno prenociste ono su subotu vece za opening? Treba mi mali apartman za dvoje..naravno nesto sto ima dobar odnos cene i kvaliteta posto mi se ne daju neke velike pare...hvala

2+3 = (malim slovima)