PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

celogodišnji  |   |  01.11.2017. 08:28

@KimiVB

S obzirom da prognoza nije obećavajuća verovatno pokušavaju da naprave neke gomile koje smeštaju u senke i zavetrine pa se tako očuvaju do početka sezone. Onda ih razvuku tabačima po stazi pa puste stazu po stazu. Tako je bilo i prošle godine. Pravili su sneg i prošle godine oko 10.11.

2+3 = (malim slovima)