PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Dex  |   |  24.10.2017. 13:59

Nemoguće da niko nije primetio da već duže vreme uporno izlazi pogrešna vrednost očitane temparature sa glavne metereološke stanice na Kopaoniku. To se vidi ako se uporedi temp. na sajtu RHMZ-a (trenutno -3) i temp. na kamerama i na sajtu (3 stepena. Izgleda da fali minus.

2+3 = (malim slovima)