PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Milossss  |   |  21.10.2017. 11:56

Od ponedeljka uvece pa sve do srede ujutru ocekuje se sneg na Kopaoniku. Realno je ocekivati oko 40+cm snega, tako da ponovo cemo uzivati u zimskom ambijentu na Kopaoniku :)
Takodje ono sto je isto dobro je sto nakon srede idu i veliki minusi tokom jutra i noci sto znaci da ne bi trebao tako brzo da se otopi
:):)

2+3 = (malim slovima)