PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

skijaskopsrb  |   |  01.10.2017. 18:41

Gledajuci najnovije izlaze modela, za sledeci vikend nas ocekuje sneg i to ne simbolican :) Tako me raduje sto smo tek na pragu novih snegova! VELIKI pozdrav za Kimija i Acu kao i sve ostale ljubitelje snega, skijanja i naseg prelepog Kopaonika!

2+3 = (malim slovima)