PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

mirko  |   |  20.06.2017. 09:03

Crkve prave dobrotovori, takvih nema na Kopu, Bogu hvala. Inace bi freske sa dobrotovorom bila u ski opremi. Ne treba skrnaviti crkvu. Nije joj mesto na Kopaoniku (bar u turistickom delu).

2+3 = (malim slovima)