PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Dragannn  |   |  12.06.2017. 18:51

Postovani,sto se tice hotela Putnik on je poceo da se rekonstrise,i nadaju se da ce stici za zimsku sezonu.Gradnja bivse Jugobanke koju grade za Arape pocela je sa mnogo boljom i vecom ozbilnoscu ,i vec izlasze na donji nivo sa stazom koja ide i spd Granda.Garaze trebaju da se pocnu rade ,a radice je firma koja gradi bivsu Jugobanku,i u razgovoru sa radnicima sa kojima sam razgovarao rekli su mi da skoro pocinju sa radaom,Kopaonik je trnutno jedno veliko gradiliste

2+3 = (malim slovima)