PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kolubara  |   |  03.06.2017. 12:48

Da li neko zna sta se desava sa aferom o preprodaji sluzbenih ski-pasova?
Nesto sam nacuo,pa ako neko zna neka napise.
Postoje razne mafije,ali da ima i ski mafija,pa to ima samo u Srbiji.
Pozdrav svim skijasima.;)

2+3 = (malim slovima)