PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zupljanin  |   |  07.05.2017. 11:17

Svaka cast za predlog Komunalca. Hajde da se dogovorimo i u sto vecem broju, podrzimo ovaj predlog. Dogovorimo se o terminu da zatrazimo pomoc od nadleznih komunalnih sluzbi u vidu kontejnera. Bolji predlog odovog nisam odavno procitao.

2+3 = (malim slovima)