PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mare NS  |   |  26.04.2017. 21:41

Nazalost prodor toolog vazduha topi sneg skijanja ce biti sigurno jos malo.. stize zahladjenje 29.4 i 30.4 u nekom blagom minusu ujutru e sad da je Kopaonik planina koje moze iznenaditi videcemo . Za 1 maj bice snega od ovog sto se cuva u sum i na stazi Pancic sto je utaban, pa skijasi uzivajte jos malo ..ili spremajte se za sledecu sezonu 👍 Velik pozdrav

2+3 = (malim slovima)