PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

maksi  |   |  26.04.2017. 13:20

Izgleda da smo se prerano radovali, da je onaj proslonedeljni talas zakacio vikend sad, bilo bi prelepo.. ovako mislim da bas treba da si zaljudjenik da odes gore, plus u nacionalnom parku je zabranjeno paliti vatru pa ni rostilj ne smes da nosis :)

2+3 = (malim slovima)