infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
sony |
|
23.04.2017. 14:38
Poslednja voznja za danas... Lep vikend, jucerasnji dan jedan od "onih", danas vise ljudi nego juce, mogli su da puste Duboku bez razmisljanja to mi jedino krivo sto je ne provozasmo... , rekose mi neki koji su je motornim sankama juce prosli da je prekrivena i da su je iz Skijalista mogli pustiti... Nadam se da najavleni plus nece potpuno optopiti ovih ,kazu 50 cm snega i da ce se i naredni vikend skijati , bilo bi super i na Dubokoj.
2+3 = (malim slovima)