PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mare NS  |   |  22.04.2017. 19:48

Pozdrav svim skijasima lep dan za skijanje isto tako i sutra sledi period malo toplojeg vremena od utorka a onda od petka zahladjanje i odlicno skijanje i za sledeci vikend. Rasprava koja se vodi da proradi Karaman i Doboka zica bilo bi barem 4x vise skijasa jer najveca guzva jeste na tim zicama . Za bolje skijase nema skijanja bez Duboke a za pocetnike bez Karamana . Pa ako puste jos samo te dve zice eto ljudi za 1 maj 😄👍

2+3 = (malim slovima)