PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Rsta  |   |  22.04.2017. 19:31

Ljudi snega ima u izobilju , nije mi jasno zasto samo radi Pancic, staze su ujutru extra ali poslepodne ima dosta hupsera.. velika kritika za SS , spremite jos neku stazu...

2+3 = (malim slovima)