PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Maja  |   |  22.04.2017. 18:04

@koreste
Jel nas ti žezaš ?!
O ceni ski pass-a ispisani romani čoveče !
Pa kako znaš da pošalješ ovde komentar a ne znaš da uđeš u vesti ili ski info i pročitaš koliko je ?! ( 1500 din jednodnevni ...)

2+3 = (malim slovima)