PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nikola  |   |  22.04.2017. 09:56

Nevidjena guzva za prodaju ski pass-a. Radi samo jedan salter i to onaj za bob na sinama. Velika sramota za SS!

Inace prelep dan, jedva cekam da spustim prvu zicu...

2+3 = (malim slovima)