PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Marko  |   |  21.04.2017. 20:16

Nisam ni bot , niti radim u SS, ali svaka im cast sto su i ovo otvorili. Ako bude sutra 50 skijasa, bice super. Da peglaju Duboku i KG nece milijardu posto, ne zanosite se.
Gledam kamere i uzivam u prelepom ambijentu. Zavidim onima koji su veceras gore. Da sam u radijusu od 100km od Kopa, sutra bih bio na zici.

2+3 = (malim slovima)