PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mare NS  |   |  21.04.2017. 12:55

Netrazi niko da otvore sve zice vec samo jos dve ili jednu da ima veza sa Dubokom i Karaman i kazem da bi doslo barem 30puta vise skijasa nego sad da rade te dve zice . Ovako normalno da vidis 7-8 ljudi jer nije vikend i ljudi rade.. Za vikend i praznike doslo bi mnogo vise o tome pricam . Ako razumes sta pricam ⛷

2+3 = (malim slovima)