infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Praja |
|
21.04.2017. 12:45
Vidim da većina ovde isto razmišlja, žalosno je da radi jedna žica i prateća staza, a snega kao u januaru! Ukoliko se u SS dozovu pameti i otvore bar još žicu Duboka I sa pratećim stazama, naravno da bi došlo dosta skijaša. Prošle godine sam bio na Kop-u u ovo vreme a radile su i Duboke, Krčmar... bilo je dosta ljudi i uživali smo u dobrom skijanju.Nadam se da će se u SS ugledati na najbolja skijališta i početi da rade u interesu Kop-a i nas skijaša.Svako dobro ljubiteljima našeg Kop-a i skijanja.
2+3 = (malim slovima)