PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Praja  |   |  21.04.2017. 12:45

Vidim da većina ovde isto razmišlja, žalosno je da radi jedna žica i prateća staza, a snega kao u januaru!
Ukoliko se u SS dozovu pameti i otvore bar još žicu Duboka I sa pratećim stazama, naravno da bi došlo dosta skijaša.
Prošle godine sam bio na Kop-u u ovo vreme a radile su i Duboke, Krčmar... bilo je dosta ljudi i uživali smo u dobrom skijanju.
Nadam se da će se u SS ugledati na najbolja skijališta i početi da rade u interesu Kop-a i nas skijaša.
Svako dobro ljubiteljima našeg Kop-a i skijanja.


2+3 = (malim slovima)