infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Nikola654321 |
|
21.04.2017. 10:37
@Ridji, ovo je najgore vreme za voznju. Temperatura jeste u minusu, ali sneg je vlazan i samim tim dosta klizav. Ja ne bih isao sa letnjim gumama. Za mene je bezbednost na prvom mestu. I sa 5 na sat moze da se klizne i zakaci nesto da se ogrebe auto, sto ce kostati puno vise od zamene guma. Setih se, jednom, po slicnom vremenu, policija je zaustavljala i trazila da svi montiraju lance. Samo su pustili da prodje jedan terenac. Posle 10 minuta sam video da je taj terenac napakovao celu kolonu koja je isla u susret. 5 sati smo gurali i rasciscavali, da bismo nastavili put. Steta ko zna kolika. Ja sam sa lancima kocio 20ak metara, kada su mi mahali da je ispred udes, iako nisam isao brze od 15 na sat. A da ne poverujete da mi je parkiran auto sa lancima i zimskim gumama krenuo da kliza, pa smo srecom stajali blizu i nagurali ga na neki sporedni put. Inace, radilo se o putu za Rasku.
2+3 = (malim slovima)