PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Centralni Autsajder  |   |  21.04.2017. 10:30

Nema sad kalkulisanja! Izbor je: gledati kisu u gradu ili prelepotu na planini. A o bonusu u vidu skijanja da i ne govorimo. Mi krecemo danas odmah posle posla! Ako moze neko da potvrdi da radi neki ski-rent, to bi bilo fantasticno! :)

2+3 = (malim slovima)