infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Praja |
|
21.04.2017. 07:32
Obožavam skijanje i posebno Kopaonik, bio sam ove godine više puta na Kop-u i jednom u Sloveniji, ali realno se ne isplati dolaziti iz Beograda i skijati samo na jednoj stazi. Pričao sam sa prijateljima i slažemo se da bi trebalo da rade bar još crvena i crna Duboka i onda već vredi doći. Snega ima dovoljno da puste još staza i ukoliko se to desi onda vredi doći i uživati :)
2+3 = (malim slovima)