PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Maja  |   |  20.04.2017. 21:29

Jel ima neko preporuku za smeštaj u centru na jednu noć ?
Mi bi u subotu uveče stigli , prespavali i nedelju skijali i nazad ... troje nas !
Tako smo u mogućnosti , nažalost samo jedan dan skijanja ... ali bolje išta nego ništa ;)

2+3 = (malim slovima)