infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Ljubitelj Kopaonika |
|
20.04.2017. 16:41
SS je konacno izaslo sa zvanicnom informacijom na svom, a glasi:20. 4. 2017.Zbog novih snežnih padavina i velikog interesovanja skijaša, žičara Pančićev vrh i staza 4b će od sutra raditi za skijanje. Pored žičare, za posetioce Kopaonika radiće i bob na šinama.Prethodnih dana sneg koji je padao formirao je pokrivač visine od 25 centimetara, pa su stvoreni uslovi za rad skijališta. Tokom rada ski centra važiće popust od 50 posto.Radno vreme žičare je od 8 do 16.30 časova.Znaci ista prica kao i uoci Uskrsa kada su bili neuporedivo goriuslovi,sto znaci u prevodu nece vam doci ni ono gostiju sto ste imali za Uskrsnje praznike postovana gospodo.Da sam vlasnik hotela ne znam kako bi mi vam se oduzio.
2+3 = (malim slovima)