infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Ljubitelj Kopaonika |
|
20.04.2017. 14:47
Drago mi je da je staza Pančićev vrh - 4b ponovo spremna i dace ako se gospoda iz SS smiluju da radi,ali mislim da jeto neprimereno trenutnim uslovima na planini,obzirom da snegaima vise nego dovoljno da pusti mnogo vise zicara,i da bi samopod tim uslovima privukli mnogo vise skijasa tj.turista na Kopaonik.Naravno oni ce da smisljaju do poslednjeg trenutka,kako da uzmu stovise para,sa sto manje rashoda i rada,a samim tim mnogo ljudi koji bi se organizovali i dosli da skijanju nece to uciniti.Do sada su vec mogli da pocnu da pripremaju staze kako bi podloga izdrzalamnogo duze,kada bude toplije u toku sledece nedelje,i da i za 1.majbude mnogo vide skijasa.Njima je ovo kazna sto ce morati da rade dodatno,a ne dar od Boga da produze sezonu.I naravno naplacivat ski passa samo 50% za jednu zicu je placka.Bio sam za Uskrs i ne zalim para,alinaravno da je 50 skijasa kad nema bas mnogo entuzijasta u Srbiji da poklanjaju novac neradnicima iz SS(mislim na nesposoban menadzment koji donosi odluke)svaka cast ljudima na terenu !!Prvi bih dosao ponovo dapuste bar 3-4 staze i da cena ski psa bude 50% manja bar priblizno proporcionalno broju staza u koje bi bile u funkciji.Prljavstinu na celoj planini cu zaboraviti,tj.prekrice je ovaj carobni sneg.Komunalna preduzeca bi najstrozije kaznio da sam u toj poziciji,sramota koja je kolicina djubreta u Nacionalnom parku !!
2+3 = (malim slovima)