PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

mm75  |   |  20.04.2017. 12:56

Što se tiče čistoće planine, lično sam se obratila Ministarstvu poljoprivrede i zaštite životne sredine dopisom i fotografijama đubreta pored novih kontejnera ispred Hotela Grand koji cele zimske sezone stoje zaključani. Na osnovu mog dopisa na Kopaonik je izašao Republički inspektor za zaštitu životne sredine i naložio da se očisti đubre oko kontejnera i da se isti puste u funkciju. I proverila sam, zaista nema više đubreta oko novih kontejnera. Tako da postoji način, tužno je što mora preko inspekcije, ali može.

2+3 = (malim slovima)