PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mare NS  |   |  20.04.2017. 12:46

Hoce li neko iz skijalista javiti jer ima skijanja za ovaj vikend ili ne ? Da se organizujem danas i sutra i krenem za Kop 😁 Mislim ima snega al ima li nekog da pusti zicu ?

2+3 = (malim slovima)