infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Mare NS |
|
20.04.2017. 08:06
Pozdrav svim skijasima a ti Nele nemoj pisati pogresne informacije kao da si radnik skijalista koji nece da radi ili mozda nisi? Temperatura je -8 sneg je savrsen za skijanje ovako nije bilo celu sezonu .. napadao je svuda . Zasto Skijaliste Srbije nekaze lepo ljudima ima li nesto za vikend ili ne jer bice lep minus i sneg. Za 1 maj znamo al dolazi malo toplije vreme . Verovatno su se spakovali i otisli sa Kopa da nebi radili pa sad ovde na forumu pricaju kako je los sneg .👍 Kop je prelep i sneg savrsen sad .
2+3 = (malim slovima)