PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mare NS  |   |  20.04.2017. 08:06

Pozdrav svim skijasima a ti Nele nemoj pisati pogresne informacije kao da si radnik skijalista koji nece da radi ili mozda nisi? Temperatura je -8 sneg je savrsen za skijanje ovako nije bilo celu sezonu .. napadao je svuda . Zasto Skijaliste Srbije nekaze lepo ljudima ima li nesto za vikend ili ne jer bice lep minus i sneg. Za 1 maj znamo al dolazi malo toplije vreme . Verovatno su se spakovali i otisli sa Kopa da nebi radili pa sad ovde na forumu pricaju kako je los sneg .👍 Kop je prelep i sneg savrsen sad .

2+3 = (malim slovima)