PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mika ns  |   |  19.04.2017. 19:41

Dada..... pre tri godine sam skijao za uskrs i par dana posle , radila je samo Idea . Da nije , je bih pet dana , sva tri obroka , picu u konacima . Da se uplasis na stazi i zicari , nikog živog !!!

2+3 = (malim slovima)