PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Gagi  |   |  19.04.2017. 13:23

Bio sam u ponedeljak na zatvaranju, bilo je fenomenalno. Nije se plaćao ski pas i bilo je 50-tak skijaša. Ne verujem da će raditi za 1 maj, svi su otišli sa planine, retko koji objekat radi.

2+3 = (malim slovima)