PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

skijaskopsrb  |   |  19.04.2017. 02:04

U komentaru od pre 5 dana sam objavio da se od srede moze opet nastaviti skijaska sezona, da ce biti obilnijeg snega, dobrog minusa i da cemo uzivati u kamerama :) Dragi moji infokopci, to se sve obistinilo, samo jos da puste zice i osposobe staze :D Uzivajmo u carima naseg divnog Kopaonika :)

2+3 = (malim slovima)