PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kiklop  |   |  07.04.2017. 09:20

Sony
Kakve haube na krcmar,koji nema snega. Ti mislis da ce ovih 5cm pokriti travu da bi se moglo skijati. I da moze to nikad nebi uradili ovi iz SS-a. Kad jednom zatvore stazu pred kraj sezone,i da padne 1m snega ta staza se neotvara do sledece sezone..
Pozdrav

2+3 = (malim slovima)