PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Pedja  |   |  27.03.2017. 20:14

Danas je , do podne ,bio jedan od najlepših dana ove ski sezone. Debeo minus sa stazama zaleđenim i bez i malo viška snega. Staze gotovo prazne pa se ni jedan tren nije čekalo za izvlačenje. Malo čak i tužno obzirom na broj skijaša tokom cele sezone.
Od 13h polako je to popuštalo pa što se bližio kraj dana i staze su bile sve raskvašenije.
Mobilni topovi se mahom prebacuju u bazu a na žalost video sam da momci iz SS demontiraju i "žirafe".
Snega na stazama sve manje, sunce sve jače. Kako je vremenska prognoza za naredne dane većinom u plusu mislim da je kraj sezone vrlo blizu.

2+3 = (malim slovima)