PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kolubara  |   |  24.03.2017. 20:51

@Dzaba,nije rekao da ce ski pas otici gore,ali je rekao da je u Bugarskoj skuplji,naravno pomenuo je i zapadna skijalista i cene ski pasa preko 200 i 300 evrica,svi idu tamo,ali se vracaju na nas predivni kop,to je on rekao.
Pozdrav svim skijasima.
:)

2+3 = (malim slovima)