PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ridji  |   |  21.03.2017. 15:33

@dragan92

bas, bas retko pisem ovakve postove, jer nije bas korektno, i izvini ali mnogo tesko sam razumeo sta si zeleo reci, a neke delove nisam ni razumeo...

Sve u svemu ne bih se sa mnogo cime slozio.
Naravno da planina i skijanje ne spadaju u jeftinije odmore ali ne bih rekao da je Kopaonik preskup: ski pas ako se poredi sa ostalim planinama u regionu, prema onome sta pruzaju i koliko kostaju, kafici i restorani - pa cak i po gradovima ima skupljih mesta a nisu pravi, elitni restorani (cak i u Nisu koji je jeftiniji i siromasniji grad), a uz to mora se priznati da se na tu cenu nikako ne fusari na Kopu, tj kvalitet i ukus hrane i toplih napitaka je stvarno dobar. Sto se tice parkinga, ima mnogo opcija, od besplatnih ako se nadje mesto kod Jarma, M. Voda ili Doline, preko onog na autobuskoj stanici u centru koji je 300din ceo dan (opet u gradovima celodnevna karta je skuplja), pa do garaza...
A i sto se tice smestaja ima za svakoga po nesto.

Daleko od toga da je idealna situacija, ali imam utisak da se previse pljuje po Kopaoniku.


2+3 = (malim slovima)