PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nenad  |   |  21.03.2017. 13:47

Panta
Da li je moguce da si to sve ispisao, a da nisi bio na Kopu.Pa to je kao kada bih ja sada napisao tekst o Zimbabveu, a pre toga sam jedini susret sa istim imao na Trip advisoru.
Poyy

2+3 = (malim slovima)