PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Filip  |   |  19.03.2017. 12:15

Staze se koliko-toliko drze, a Gobelje su trenutno najlošije iako imaju dosta snega. Toliko je mokar i koči da i vožnjom spusta niz crnu stazu ne može da se dostigne brzina veća od 20ak km/h.
Na centralnijim stazama je bolje stanje.

2+3 = (malim slovima)