PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

aleksandar nsg  |   |  17.03.2017. 22:05

Ne bih da mračim, ali mislim da je pravo skijanje za ovu sezonu završeno. Razlika u skijanju juče i danas je drastična na najopterećenijim stazama. Na Dubokoj kačamak već u 10 sati a oko 2 je ličila na oranicu. Pančić se odlično držao ali pitanje je kako će kad temperatura poraste. Nadam se da će ljudi koji u velikom broju pristižu na planinu uspeti da odskijaju barem solidno predstojeći vikend. Posle toga, ne bih se kladio na dobro skijanje.

2+3 = (malim slovima)