PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

skifun  |   |  17.03.2017. 17:31

Danas ok skijanje. U odnosu na juce i prekjuce, velika guzva pogotovo na pancicu i kgb-u. Sunce, veliki broj skijasa, temperatura u plusu pa se i staze brzo razrovare. Pripaziti na delove staza koji su ceo dan u hladu, ima led.

2+3 = (malim slovima)