PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ivan.Ivan  |   |  17.03.2017. 09:11

Za Kimija i Acu:
Kakvo nas vreme ocekuje oko 31.03?
Da li mislite da ce staze izdrzati do tada i da li ce se skijati u prvoj nedelji Aprila?
Hvala vam puno unapred!

2+3 = (malim slovima)