PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Boban 2  |   |  13.03.2017. 22:48

Mihailo,
Za vikend sisli sa Kopa preko Brzeca. Bez problema sto se puta tice, jedino sto je magla bila bas stisla.
Koliko sam mogao da vidim svi koji su isli ka Kopu su bili bez lanaca i bez problema su izasli.
Ako naduva na pojedinim deonicama moze da bude malo teze inace, moje iskustvo je, bez lanaca sa dobrim zimskim gumama i samo lagano.

2+3 = (malim slovima)