PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Genije iz Kenije  |   |  13.03.2017. 08:29

Sutra, prekosutra i cetvrtak ce biti najlepsi za skijanje u martu. Mozda bez sunca, ali ako srede staze, uz snezni ambijent, bice super. Kako vidim posle toga, krece malo jaci plus...

2+3 = (malim slovima)