PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  12.03.2017. 17:33

Zajecarac
Naravno da nije padao nigde u okolini u ovakvom intezitetu,ali zato jeste u jacem,Npr.u italiji i austriji na granici sa italijom skijalista su dobila i do 60cm novog snega za jednu noc.. pozdrav

2+3 = (malim slovima)