PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Zajecarac  |   |  12.03.2017. 14:06

Nigde u okolini (Italija, Austrija,Slovenija,Bugarska...) nije u ovom intenzitu i kolicini padao sneg. Ali tabanje na smrzlu podlogu sa razlikom u temperaturi dan/noc i do 10-12 stepeni napravi samo jos veci problem-kups i grudve. Zato ne trazite previse, vec uzivajte u onome sto nam podareno. I zajecarsko pivo za relaksaciju obavezno.

2+3 = (malim slovima)