infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Zajecarac |
|
12.03.2017. 14:06
Nigde u okolini (Italija, Austrija,Slovenija,Bugarska...) nije u ovom intenzitu i kolicini padao sneg. Ali tabanje na smrzlu podlogu sa razlikom u temperaturi dan/noc i do 10-12 stepeni napravi samo jos veci problem-kups i grudve. Zato ne trazite previse, vec uzivajte u onome sto nam podareno. I zajecarsko pivo za relaksaciju obavezno.
2+3 = (malim slovima)